Bezpłatne Pobieranie

Jeśli nie jesteś zwykłym użytkownikiem Internetu, napotkasz więcej wirusa w systemie. Ryzyko złośliwego oprogramowania rozprzestrzenia się tak bardzo. Aby poradzić sobie z innymi podobnymi sytuacjami, zaleca się pobranie i zainstalowanie programu SpyHunter w komputerze. Zapewnia potężną i rzeczywistą ochronę czasu w systemie. Dzięki rozwojowi technologii, to inteligentne narzędzie jest zawsze o krok przed zaawansowanymi zagrożeniami komputerowymi. Zapewnia tak wiele funkcji, jak System Guards, Interaktywny interfejs użytkownika, silna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, Network Sentry i inne podobne funkcje.

Podręcznik użytkownika: –

Przede wszystkim zaleca się uruchomienie tego oprogramowania i dotknij opcji Skanuj komputer teraz.

W tym miejscu należy użyć funkcji Skanowanie niestandardowe, aby zeskanować wybraną część systemu.

To potężne narzędzie zawiera również funkcję System Guard zapewniającą ochronę w czasie rzeczywistym przed szkodliwymi zagrożeniami

Dzięki pomocy System HelpDesk Support możesz z łatwością skontaktować się z zespołem wsparcia w celu uzyskania zapytania.

Dostarcza również opcję Network Sentry Option, która uniemożliwia złośliwym oprogramowaniu wprowadzanie zmian w ustawieniach internetowych.

W tym miejscu należy użyć programu Skanowanie do skanowania komputera w ustalonym czasie, aby chronić komputer.